Віталій Кличко проведе бій з Ленноксом Льюїсом

06.07.2018 | 12:54

15 років після «бою десятиріччя» у Льюїса несподівано з'явилася можливість виконати свою обіцянку

Легенди боксу українець Віталій Кличко та британець Леннокс Льюїс знову зустрінуться в рингу.

Про це повідомив офіційний фан-клуб братів Кличків.

Бій відбудеться у період з 30 вересня до 5 жовтня в Києві в рамках конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Поєдинок не буде офіційним, а планується як шоу, як виставковий бій у ході благодійного аукціону. Його подробиці, а також формат поки не розголошуються.

Єдиний бій Леннокс Льюїс - Віталій Кличко відбувся 21 червня 2003 року. Драматичний поєдинок, пізніше визнаний «боєм десятиріччя у суперважкій вазі», було зупинено лікарем через розсічення брови у Віталія. На момент зупинки українець вигравав у всіх трьох суддів з рахунком 58:56. Одразу після бою Леннокс пообіцяв Віталію матч-реванш, але не дотримав свого слова і через кілька місяців оголосив про завершення професіональної боксерської кар'єри.

15 років по тому у Льюїса несподівано з'явилася можливість виконати свою обіцянку.

56-й конгрес WBC уперше пройде у Києві. До столиці України прилетять близько 700 учасників із 160 країн світу. Серед них – чинні чемпіони світу, легендарні боксери минулого, президенти федерацій країн-членів WBC, рефері, спортивні менеджери та функціонери.

За словами президента WBC Маурісіо Сулеймана, до Києва запрошені Майк Тайсон, Евандер Голіфілд, вже підтвердили участь Ріддік Боу, Хуліо Сезар Чавес та інші легендарні чемпіони. Ініціатором проведення конгресу у столиці України виступив Віталій Кличко.

Читайте також