Україна втратила ще двох своїх захисників

28.07.2018 | 18:15

Агресор намагався захопити позиції ЗСУ, діяв під прикриттям артилерії, але отримав відсіч. Втрати ворога – до 4 вбитих та 6 поранених

Під час двогодинного бою під Кримським загинуло двоє українських військових, ще двох поранено.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Сутичка сталася під час спроби диверсійно-розвідувальної група проросійських бойовиків захопити позиції одного з підрозділів ООС у районі населеного пункту Кримське.

«Але на перешкоді їхнім намірам стали наші захисники, які виконували завдання на спостережному посту та прийняли бій з майже вчетверо переважаючим противником. Стійким утриманням займаних позицій, вони забезпечили підхід резервної групи наших підрозділів на чолі з командиром роти», - повідомляє штаб ООС.

Отримавши рішучу відсіч, вони під щільним вогнем українських захисників вдалися до відходу під прикриттям своєї артилерії, але їхній відхід був відрізаний вогнем мінометного підрозділу Об'єднаних сил. Завдяки чіткім та злагодженим діям підрозділів бойовики втратили до 4 вбитими та 6 пораненими.

«На жаль, у ході майже двохгодинного бою, ми втратили двох синів України та ще двох було поранено», - зазначили у штабі.

Читайте також