ПА НАТО закликає надати Україні чітку перспективу членства - проект резолюції

19.11.2018 | 19:47

Альянс ставить завдання обмежити простір для російської гібридної війни

Парламентська асамблея НАТО виступає за надання Україні чіткої перспективи членства у Альянсі.

Про це йдеться у проекті спеціального звіту Парламентської асамблеї НАТО «Протидія російським гібридним загрозам: оновлення», - повідомляє Укрінформ.

«Грузії, Україні та Молдові, а також країнам Західних Балкан слід дати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їх прийняття має грунтуватися виключно на втіленні критеріїв членства», - йдеться у проекті резолюції.

У документі також міститься заклик до вирішення проблем «сірих зон» у Східній Європі. «Аби обмежити простір для російської гібридної війни, повинна бути вирішена проблема «сірих зон» у Східній Європі. Залишаючи країни Східної Європи у невизначеності, ми заохочуватимемо подальшу російську агресію та напруженість у відносинах із Заходом», - стверджує автор звіту, депутат верхньої палати парламенту Великої Британії Лорд Джоплінг.

Парламентська асамблея НАТО проходить у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на обговорення делегатів сьогодні.

Читайте також