Армія України отримала модернізовані бойові літаки, гелікоптери та безпілотними

01.12.2018 | 21:20

Військова техніка та озброєння пройшли ремонт та модернізацію на вітчизняних підприємствах ОПК

Президент України Петро Порошенко передав Збройним силам України модернізовані бойові літаки, гелікоптери та безпілотники.

Про це інформує сайт глави держави.

«Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко передав озброєння та військову техніку командирам військових підрозділів та бойових машин. Глава держави вручив відповідні сертифікати на техніку», - йдеться у повідомленні.

За словами президента, кожна одиниця нової бойової техніки – це вагомий внесок у національну обороноздатність та у безпеку громадян.

«Сьогодні українські льотчики отримують нову та відремонтовану авіаційну техніку. Серед них – винищувачі, навчально-тренувальні літаки, гелікоптери та безпілотники. На початку листопада підрозділи Протиповітряної оборони Сухопутних військ та Зенітних ракетних військ провели стрільби із зенітних ракетних комплексів. Усі ці комплекси було відновлено на підприємствах «Укроборонпрому», -сказав Порошенко.

Президент оглянув передану техніку та поспілкувався з військовими. Крім того, він ознайомився зі зразками авіаційної техніки виробництва ДП «Антонов», зокрема військово-транспортним літаком АН-132-D.

«Цей літак має стати основою військово-транспортної авіації України. І не лише України. Його характеристики дозволяють кардинально розширити боєздатність десантно-штурмових військ. Адже вони зможуть використовувати навіть малопідготовлені шістсотметрові злітні смуги», - сказав президент.

За його словами, український літак АН-77 має авіоніку провідних світових виробників, і цей літак суттєво наближений до стандартів НАТО.

До складу ЗСУ було передано кілька бойових літаків: багатоцільові винищувачі Міг-29 та важкі багатоцільові високоманеврові всепогодні винищувачі Су-27. До військ також були передані бойові та транспортні гелікоптери, навчально-тренувальні й навчально-бойові літаки Л-39 та безпілотні авіаційні комплекси Spectator М.

Уся військова техніка та озброєння пройшли ремонт та модернізацію на вітчизняних підприємствах ОПК.

Читайте також