Україна обіграла Люксембург у відбірковому матчі до Євро-2020

25.03.2019 | 23:45

Після двох матчів кваліфікації підопічні Андрія Шевченка очолюють групу В

Збірна України з футболу перемогла команду Люксембурга у матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020.

Рахунок гри, яка щойно завершилася на стадіоні «Жозі Бартель», 2:1 на користь підопічних Андрія Шевченка.

Першими гол на 34-й хвилині забили господарі поля. Українці зуміли відігратися до закінчення першого тайму – на 40-й хвилині воротаря суперників розстріляв Віктор Циганков.

У доданий час (90+3) після навісу Малиновського зі штрафного м'яч у власні ворота забиває футболіст Люксембурга. 2:1 – на користь України.

В іншому поєдинку групи В чемпіон Європи Португалія вдома не змога здолати Сербію – 1:1.

Наступні два матчі у кваліфікації Євро-2020 збірна України зіграє 7 та 10 червня у Львові проти команд Сербії та Люксембургу.

Турнірне становище: Україна – 4 очки (після двох ігор), Люксембург – 3 (2), Португалія – 2 (2), Сербія – 1 (1), Литва – 0 (1).