Україна розтрощила Сербію на шляху до Євро-2020

07.06.2019 | 23:39

Після трьох зіграних матчів команда Андрія Шевченка очолює групу В у кваліфікаційному відборі

Збірна України з футболу здобула впевнену перемогу над командою Сербії у кваліфікаційному відборі на Євро-2020.

Рахунок матчу, який щойно завершився у Львові, 5:0 на користь підопічних Андрія Шевченка, повідомляє ARMIYA’UA.

Голи забили: Віктор Циганков (дубль у першому таймі протягом трьох хвилин – 26, 28, Євген Коноплянка (46, 75), Роман Яремчук (59).

В іншому поєдинку групи В збірна Литви у Вільнюсі у меншості вистояла проти команди Люксембургу - 1:1.

Наступний матч відбору на Євро-2020 Україна проведе 10 червня у Львові проти Люксембургу.

Турнірне становище: Україна – 7 очок (після 3 ігор), Люксембург – 4 (3), Португалія – 2 (2), Сербія – 1 (2), Литва – 1 (2).