Україна обіграла чемпіона Європи і достроково вийшла на футбольне Євро-2020

14.10.2019 | 23:29

Після перемоги над Португалією в Києві 14 жовтня команда Андрія Шевченка стала недосяжною для суперників з групи В

Національна збірна України з футболу завдала поразки чинному чемпіону Європи Португалії та достроково вийшла до фінальної частини континентальної першості.

У сьомому відбірковому матчі, який відбувся у Києві 14 жовтня, команда Андрія Шевченка обіграли португальців з рахунком 2:1 і стала недосяжною для інших учасників групи В.

Українці забили 2 голи ще у першому таймі (Роман Яремчук, 6, Андрій Ярмоленко, 27) та утримували його до 72-ї хвилини гри.

Після вилучення Тараса Степаненка гоз з пенальті забив Кріштіан Роналду.

В іншому матчі групи В Литва поступилася у Вільнюсі сербам з рахунком 1:2.

Турнірне становище: Україна - 19 очок (7 ігор), Португалія - ​​11 (6), Сербія - 10 (6), Люксембург - 4 (6), Литва - 1 (7).

Заключний матч відбору Україна проведе 17 листопада у Белграді з командою Сербії.