Україна перемогла Швецію у 1/8 фіналу Євро-2020

30.06.2021 | 16:42

Вперше у своїй футбольній історії українська національна збірна зіграє в 1/4 фіналу чемпіонату Європи

Національна збірна України з футболу обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1 в 1/8 фіналу XVI Чемпіонату Європи.

Цей виграш дозволив команді України вперше у футбольній історії вийти до 1/4 фіналу міжнародних футбольних континентальних змагань.

Матч відбувся у середу, 29 червня, на арені «Хемпден Парк» у Глазго (Шотландія).

Першими забили підопічні Андрія Шевченка. На 27-й хвилині Олександр Зінченко після результативного пасу Андрія Ярмоленка вивів збірну України вперед.

Шведи до перерви зуміли встановити рівновагу. Гол на 43-й хвилині забив Еміль Форсберг.

Долю протистояння за лічені секунди до завершення другого екстра-тайму вирішив удар Артема Довбика (120+2) після влучної подачі у штрафний майданчик Олександра Зінченка.

Збірна Швеції з 99-ї хвилини грала у меншості: за грубу гру проти Артема Бєсєдіна суддя вилучив з поля  Маркуса Даніельсона.

У чвертьфіналі команда Андрія Шевченка зіграє зі збірною Англії, яка в 1/8 фіналу з рахунком 2:0 здолала збірну Німеччини.

Гра відбудеться 3 липня у Римі на Олімпійському стадіоні.