Україна розгромила Косове у відборі ЧС-2018

09.10.2016 | 23:41

Команда Андрія Шевченка посідає третє місце в Турнірній таблиці

Збірна України здобула перемогу у матчі з командою Косова у 3-му турі відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу-2018.

Матч, який відбувся в неділю, 9 жовтня, у польському Кракові, завершився з рахунком 3:0 на користь підопічних Андрія Шевченка.

Рахунок на 31-й хвилині першого тайму відкрив нападник збірної України Артем Кравець.

На 81-й хвилині другого тайму Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

А вже за 6 хвилин Руслан Ротань забиває у ворота суперника третій гол – 3:0.

Склади команд:

Україна: Пятов, Ордець, Соболь, Бутко, Кучер, Зінченко (Ротань, 63), Коваленко, Коноплянка (Караваєв, 79), Степаненко, Ярмоленко, Кравець (Зозуля, 84).

Косове: Уйкані, Пніші, Ррахмані, Пакарада, Пердедай (Сулеймані, 77), Шала, Меха (Б. Беріша, 54), В. Беріша, Крюезіу, Рашіца (Зенелі, 66), Мурічі.

Попередження: Беріша, Крюезіу.

За грою у Кракові 9 жовтня спостерігало близько тисячі уболівальників. Причиною проведення міжнародного матчу на нейтральному полі стало невизнання Україною незалежності Косова.

Це перша перемога національної збірної України у кваліфікаційному турнірі Чемпіонату світу 2018 року і перша перемога під орудою Андрія Шевченка. Два попередні матчі (з Ісландією та Туреччиною) були зіграні внічию.

Збірна Косова раніше зіграла внічию з командою Фінляндії (1:1) та програла збірній Хорватії (0:6).

Два інші матчі відбіркової групи І: Фінляндія поступилася Хорватії – 0:1. Ісландія виграла у Туреччини 2:0.

Турнірне становище у групі I: Хорватія – 7 очок, Ісландія – 7,  Україна – 5, Туреччина – 2, Фінляндія – 1, Косове – 1.