Мадридський «Реал» виграв кубок Ліги Чемпіонів

03.06.2017 | 23:51

Іспанська команда вдруге постіль здобула титул кращого футбольного клубу Європи

Мадридський «Реал» виграв кубок Ліги чемпіонів УЕФА – найпрестижнішого футбольного кубкового турніру континенту.

Звання кращої команди Європи столичний клуб Іспанії здобув, обігравши у фіналі змагань італійський «Ювентус» з розгромним рахунком 4:1.

Матч щойно завершився на стадіоні «Національний» у Кардіффі (Уельс).

Першим відкрив рахунок «Реал» на 20-й хвилині. Гол забив Кріштіану Роналду і став першим футболістом, хто вразив ворота у трьох фіналах ЛЧ. «Ювентусу» за 7 хвилин вдалося зрівняти рахунок (Маріо Манджукич), однак на початку 2-го тайму мадридці вийшли вперед і довели рахунок до розгромного.

Голи забили Каземіро, 61, Роналдо, 64 і Марко Асенсіо, 90).

Відтак, «Реал» зберіг титул володаря Кубка Ліги чемпіонів, ставши першою командою, яка захистила свій трофей.