Україна обіграла Фінляндію у відбірковому матчі ЧС-2018

11.06.2017 | 21:03

Сьогодні ж відбудуться матчі Косове – Туреччина, Ісландія – Хорватія. У разі виграшів турецька та ісландська збірні обіходять українську команду

Збірна України виграла у команди Фінляндії в матчі 6-го туру групового етапу відбіркового циклу футбольного чемпіонату світу-2018.

Рахунок гри, яка щойно завершилася на стадіоні «Ратіна» у Тампере, – 2:1 на користь підопічних Андрія Шевченка.

Усі м'ячі були забиті у другому таймі. Першим на 51-й хвилині відзначився Євген Коноплянка. На 72-й фінам вдалося зрівняти рахунок (Йоель Пох'янпало), однак уже за 3 хвилини Артем Беседін вивів національну збірну України вперед.

Турнірне становище у групі І на цю годину: Хорватія - 13 очок, Україна - 11, Ісландія - 10, Туреччина - 8, Фінляндія - 1, Косове - 1.

У неділю, 11 червня, також відбудуться матчі Косове – Туреччина, Ісландія – Хорватія.