США підтримали український варіант розміщення миротворців ООН на Донбасі - Порошенко

21.09.2017 | 19:10
Фото Олександра Клименка

Україна прагне унеможливити проникнення російських військ та озброєння на окуповані Росією території

Сполучені Штати Америки цілком підтримують українські пропозиції щодо розміщення миротворчої місії ООН на окупованих територіях Донбасу.

Про це заявив президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, передає Еспресо.TV.

«Важлива позиція – США повністю підтримали пропозиції щодо розміщення на сході Україні на окупованій території миротворців із мандатом Радбезу ООН. Наголошую, українську позицію, яка передбачає мандат на всю окуповану територію на сході України, в тому числі неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону, що виключить можливість проникнення російських військ і озброєння і слугуватиме справі миру», - сказав Порошенко.

 Президент України зазначив, що під час розмови з Трампом головною метою спільних дій було визначено повну деокупацію України.

«Ми домовилися, що нашою головною метою є деокупація, відновлення суверенітету та якнайшвидше принесення миру на українську землю. Це те, в чому нас підтримують ключові держави світу», - додав Порошенко.

21 вересня у Нью-Йорку відбулася зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа.

Фото Олександра Клименка

Читайте також

Євросоюз продовжив санкції проти Росії

05.07.2018 | 17:24

Раніше Європейська рада ухвалила рішення про продовження санкцій проти Росії у відповідь на посягання на суверенітет та територіальну цілісність України