Україна перемогла Косово у відборі до чемпіонату світу з футболу

06.10.2017 | 23:47

Завдяки перемозі команда Андрія Шевченка піднялася на 3-тє місце у турнірній таблиці групи I. Вирішальна гра – з Хорватією

Збірна України з футболу перемогла команду Косово з рахунком 2:0 у матчі передостаннього, 9-го туру, відбіркового циклу Чемпіонату світу-2018.

Рахунок матчу, який щойно завершився на нейтральному полі стадіону «Лоро Борічі» у албанському Шкодері, – 2:0 на користь підопічних Андрія Шевченка.

Перший м'яч на 60-й хвилині після флангової подачі Євгена Коноплянки у власні ворота забив косовар Леарт Пачарада.

Успіх українців закріпив Андрій Ярмоленко, який на 86-й хвилині після подачі кутового зблизька ростріляв ворота збірної Косово.

В інших матчах відбіркової групи І Туреччина програла  Ісландії (0:3), а лідер Хорватія не змогла здолати Фінляндію – 1:1.

Турнірне становище: Ісландія – 19 очок, Хорватія – 17, Україна – 17, Туреччина – 14,  Фінляндія – 8, Косово – 1.

Вирішальною для збірної України стане гра заключного, 10-го туру, з командою Хорватії, яка пройде у Києві 9 жовтня.