Україна провадить політику імпортозаміщення у сфері військової промисловості

Роль інтегратора у вітчизняному ОПК взяв на себе «Укроборонпром», концерн залучив до співпраці майже 500 фірм різних форм власності
Державний концерн «Укроборонпром» залучив до програмою імпортозаміщення 447 підприємств різних форм власності.
Як повідомляє прес-служба відомства, з 2015 року Концерн уже підписав 21 меморандум із обласними держадміністраціями у сфері оборонної промисловості України.
Найближчим часом до програми мають приєднатися останні 4 області – Київська, Рівненська, Чернівецька та Донецька. Домовленості відкривають шлях до взаємодії між підприємствами «Укроборонпрому», представниками Збройних сил України та місцевими виробниками, йдеться у повідомленні.
Підкреслюється, що у виробництві нових бронетранспортерів БТР-4 станом на 2014 рік кількість деталей з РФ становила 45%, ще 45% були українськими, а ще 10% – імпортувались. 2015 року кількість російських деталей становила 0%, а ще 35% – імпортувалися з інших країн, а 2017 року Україна самостійно виробляє 88% всіх агрегатів та вузлів для БТР-4, імпортуючи лише 12%.
У програмі імпортозаміщення «Укроборонпром» сконцентрував свою роботу на співпраці з малими та середніми підприємствами, частка яких у загальному обсязі співпраці вже сягає 65-70%. Це пов’язане з високою оперативною спроможністю малого та середнього бізнесу та готовності до застосування сучасних методів виробництва, що у поєднанні із жорстким контролем якості на підприємствах Концерну та умовами відкритої конкурентної боротьби, дозволяє отримувати війську найкращу українську продукцію, зазначається у повідомленні.
Фото Андрія Кравченка
Україна завершила контракт на поставки танків «Оплот» Таїланду
Бойові машини пройшли фінальні випробування і найближчим часом будуть передані Бангкоку
Долар ростиме, але меншими темпами - експерт
Зниження гривні у грудні 2017-го фахівці пов’язують з традиційними сезонними факторами
У Бюджет-2018 закладено курс 30 гривень за долар
Зростання ВВП на 2018 рік закладено на рівні 3% у базовому сценарії
Україна відкрила доступ до бази даних власників компаній
Громадяни зможуть вільно використовувати та аналізувати цю інформацію для публічного контролю
Україна планує поставити Китаю 50 літаків Ан-178
Під час фінальної зустрічі на Міжнародному авіасалоні в Ле Бурже виробник і замовник обговорили деталі масштабної оборудки