Найбільшу загрозу для Британії становить Росія – начальник Генштабу

27.01.2018 | 08:12

З висновком британського генерала погодилися колеги зі США, Франції та Німеччини 

Сучасна Росія становить найбільшу загрозу для Великобританії.

Таку думку під час виступу у Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень у Лондоні висловив начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії генерал Нік Картер, повідомляє Укрінформ.

«Я переконаний, що для нашої країни Росія становить найбільш ймовірну загрозу, що походить від іншої держави, з часів завершення Холодної війни. Мої колеги, начальник Генштабів США, Франції та Німеччини погодилися із цим», - сказав Картер.

За його словами, Росія готується до протистояння із Заходом у різних сферах.

«У них немає єдиної моделі конфлікту з НАТО, вони використовують багатосторонній підхід, що включає звичайні, нетрадиційні та ядерні аспекти. Гібридна версія може включати маленьких зелених чоловічків, великі зелені танки та величезні зелені ракети», - зазначив генерал.

Він додав, що Росія також намагається майстерно використовувати слабкі місця в обороні вірогідних противників. «Вони розробили цілісні концепції обладнання та тренування, що зосереджуються на наших вразливих сторонах, наприклад, залежності від комунікацій та ІТ, нестачі масового вогню і, можливо, недостатньому фінансуванні повітряної оборони», - підсумував Картер.

Читайте також