10-й Київський безпековий форум, 6-7 квітня 2017. День другий

07.04.2017 | 15:33
Фото Andrew Kravchenko

10-й Київський безпековий форум розпочав роботу 6 квітня 2017 року.

Для участі в ньому до столиці України прибуло понад 600 експертів, політиків, дипломатів, урядовців, з яких понад 100 закордонних гостей із понад 20 країн світу.

У Форумі в перший день виступили і взяли участь у дебатах президент України Петро Порошенко, голова уряду Володимир Гройсман, екс-прем'єр-міністр, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Прем’єр-міністри Латвії, Литви, Естонії та України, нинішні і колишні керівники Міністерств оборони Литви, Польщі і Словаччини, високі представники Європейського та європейських парламентів, високопоставлені дипломати Сполучених Штатів, Великої Британії, Німеччини, провідні безпекові експерти з Вашингтона, Брюсселя, Парижа, Берліна, а також українські державні, політичні та громадські діячі обговорили питання захисту України та європейської і світової безпеки.

У центрі уваги цьогорічного Форуму – нові безпекові реалії, які формуються на євроатлантичному просторі, наслідки політичних змін у Сполучених Штатах, очікувані сценарії розвитку політичних процесів у рамках ЄС, а також питання посилення євроатлантичної солідарності та самої безпеки нашого простору у відповідь на нові загрози.

Ключовою темою кожного обговорення стала справа підтримки України та протидії російській агресії як проти нашої держви, так і демократичного західного світу.

Організатор Форуму – Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Фоторепортаж Андрія Кравченка

Дивіться також