Путін проти міжнародного трибуналу над тими, хто збив Боїнг MH17

Президент РФ вважає пропозиції щодо суду «передчасними та контрпродуктивними»
Президент Російської Федерації Володимир Путін виступив проти створення міжнародного трибуналу із розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга», який був збитий на сході України 17 липня 2014 року.
Як повідомляє прес-служба Кремля, у телефонній розмові з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте Путін назвав передчасними та контрпродуктивними пропозиції щодо створення такого трибуналу.
На думку керівника Росії, для ухвалення рішення про судові механізми та притягнення до відповідальності винних «необхідна активна робота із завершення міжнародного розслідування, яка має бути ретельною та об'єктивною».
Путін також заявив про неприпустимість, як він висловився, «вкидань» у ЗМІ різних версій, які «носять відверто політизований характер».
До цього російські посадовці, включаючи МЗС, неодноразово висловлювалися проти створення міжнародного трибуналу стосовно збитого у небі над Донбасом малазійського Боїнга MH17.
Так, про «передчасність та контрпродуктивність» міжнародного суду заявило напередодні Міністерство закордонних справ Росії. Закордонне відомство РФ вказує га те, що розслідування, у якому могли б взяти участь російські фахівці, насьогодні не завершене.
В МЗС РФ заявили, що росіян не допускають «до суттєвої участі» у розслідуванні.
Напередодні за створення міжнародного трибуналу стосовно катастрофи Боїнга-777 виступила Малайзія, яку підтримали кілька країн Європи, зокрема Нідерланди, Україна та Австралія.
За повідомленням європейських ЗМІ, котрі посилаються на джерела в ООН, голосування в Раді безпеки ООН стосовно резолюції про створення трибуналу призначене на 21 липня ц.р.
Довідка. 17 липня 2014 року в небі над Донецькою областю підтримувані Росією терористи збили літак Boeing-777 компанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. Літак було збито із зенітно-ракетного комплексу «Бук».
Всі 298 осіб, які перебували на борту, загинули. Переважна більшість з них - 194 пасажири були громадянами Нідерландів, 38 - громадянами Австралії.
Літак упав у районі Шахтарська в зоні, що контролюється бойовиками. Тіла загиблих перевезли до Нідерландів для проведення впізнання та експертиз. 24 липня Україна делегувала розслідування катастрофи літака Нідерландам.
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Ядерна зброя України. Харківський слід. 1
Україна не просто отримала ядерну зброю у спадок – вона стояла біля її витоків
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Ядерний терор Росії: під прицілом АЕС України та Джерело нейтронів
Удар по Саркофагу. Київ пропонує визнати екоцид міжнародним злочином
Битва за Україну. День тисячний
Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів