Рух «За Україну в НАТО» закликав керівників держави пришвидшити процес приєднання до Альянсу

17.07.2015 | 19:25

Представники оргкомітету Громадянського руху «За Україну в НАТО» висловили своє занепокоєння за долю України в час збройної агресії Російської Федерації та закликали до рішучих кроків у зміцненні обороноздатності України. Вони звернулися з відкритим листом до керівництва держави з проханням пришвидшити процес приєднання України до Північно-атлантичного альянсу.

Громадяни України та патріотичні організації громадянського суспільства усвідомлюють необхідність якнайскорішого приєднання України до НАТО та проведення всеукраїнського референдуму з цього доленосного для нашої держави питання, - йдеться  у зверненні до президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Володимир Гройсмана.

Учасники: Володимир Василенко - український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор; Леонід Кравчук - перший президент України, Герой України; Євген Марчук - політичний і громадський діяч, перший голова Служби безпеки України (1991-1994), прем'єр-міністр України (1995-1996), секретар Ради національної безпеки та оборони України (1999-2003), міністр оборони України (2003 - 2004); Володимир Огризко - політичний і громадський діяч, міністр закордонних справ України (2007 - 2009); Іван Заєць - народний депутат Україні І-VІ скликань; Дмитро Павличко - видатний український поет і перекладач; Юрій Щербак - письменник, сценарист, епідеміолог, публіцист, політик, діяч екологічного руху, дипломат, доктор медичних наук, лауреат Літературної премії ім. Ю. Яновського.

Дивіться також