Нардепи вимагають покарати Льовочкіна за участь у державному перевороті

13.09.2017 | 18:51

«Справедливе покарання усіх посібників екс-диктатора може стати запорукою політичної стабільності України» - звернення до ГПУ

Народні депутати підтримали ініціативу громадської організації «Вільні Люди» щодо притягнення екс-голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна до кримінальної відповідальності як одного зі співучасників державного перевороту.

Про це йдеться у зверненні, ініційованому народними депутатами Андрієм Левусом та Сергієм Висоцьким, яке передано Генеральному прокурору Юрію Луценку.

У зверненні, яке підтримали 20 народних депутатів, відзначається, що розслідування провадження про конституційний переворот, який призвів до узурпації влади колишнім президентом України Віктором Януковичем, буде неповним без притягнення до відповідальності колишніх співробітників Адміністрації президента, зокрема її екс-голови Сергія Льовочкіна. Наразі підозрюваним за цією справою проходить екс-міністр юстиції Олександр Лавринович.

«Льовочкін, з огляду на свою політичну позицію та посадові повноваження, не міг не бути співучасником державного перевороту. Саме він, на думку нардепів, координував цей процес зі сторони Януковича, готував для цього політичний та юридичний ґрунт», - заявили народні депутати.

«Вільні Люди» вважають, що саме «вибірковий підхід до покарання поплічників Януковича, який сповідує чинна влада, є підґрунтям для повзучого реваншу. Тільки правосуддя та справедливе покарання усіх посібників екс-диктатора, та людей, які продовжують співпрацювати з ними у владі, може стати запорукою політичної стабільності України».

Читайте також

Євросоюз продовжив санкції проти Росії

05.07.2018 | 17:24

Раніше Європейська рада ухвалила рішення про продовження санкцій проти Росії у відповідь на посягання на суверенітет та територіальну цілісність України