Авіакомпанія «Українські вертольоти»: ми там, де необхідна допомога

30.05.2015 | 14:24
Фото Андрія Кравченка

Авіакомпанія «Українські вертольоти» отримала сертифікат розробника авіатехніки

6 лютого 2014 року авіакомпанії «Українські вертольоти» був наданий сертифікат розробника авіаційної техніки. Тепер це дозволяє  компанії самостійно виконувати роботи з модернізації вертольота Мі-8МТВ1.

За словами технічного керівника - директора ІАС Віталія Яковенко, отриманий сертифікат є надзвичайно важливим для розвитку всієї компанії.

«Це дозволить нам оперативніше реагувати на вимоги наших замовників щодо конфігурації та устаткування повітряних суден, тобто відповідати віянням часу», - сказав Віталій Яковенко.

Для отримання сертифікату був створений відділ конструкторських розробок та модернізації (ВКРІМ ), після чого компанія «Українські вертольоти» пройшла низку серйозних перевірок з боку Державіаадміністрації України, підготувала документальну базу, включаючи керівництво з проектування та сертифікації повітряних суден.

«Ми підібрали кращих інженерів-конструкторів, які мають право і можуть виконувати розробки з модернізації та модифікації наших вертольотів. Зараз у відділі працює п'ять фахівців, але ми плануємо збільшувати їхню кількість», - розповів начальник ВКРІМ Сергій Гайдученко.

На цей час відділ утілює в життя спільно з Конотопським авіаремонтний заводом «Авіакон» понад десять позицій з модернізації вертольота Мі-8 для виконання пошуково-рятувальних робіт, включаючи встановлення системи спостереження FLIR, окулярів нічного бачення, прожекторів, нової лебідки та медичного обладнання.

Дивіться також