У Харкові протестують проти обміну обвинувачених у кривавому теракті

Учасник акції вимагають спочатку вироку трьом обвинуваченим і звернулися до президента Зеленського
У Харкові пройшла акція протесту проти можливого обміну обвинувачених у теракті 22 лютого 2015 року біля Палацу спорту, внаслідок якого загинули четверо людей.
Як передає кореспондент ARMIYA’UA, так громадськість міста відреагувала на інформація про внесення трьох обвинувачених у теракті – Володимира Дворникова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова – до списків на обмін з Росією.
Пікет пройшов 28 вересня біля будинку Харківського апеляційного суду.
Учасники акції та родичі загиблих вимагали спочатку винести усім трьом обвинуваченим вирок, перш ніж їх включать до списку для обміну з РФ.
Член «Національного корпусу» Костянтин Немічев повідомив, що це «попереджувальна мирна акція» і вона триватиме до 21 жовтня. На цей день заплановане засідання Апеляційного суду.
Якщо вироку не буде, то «судді стануть співвідповідачами у справі», - вважає Немічев.
За його словами, напередодні харків’яни звернулися до президента Володимира Зеленському, керівників області та облуправління СБУ з вимогою вироку для трьох обвинувачених.
Як відомо, 22 лютого 2015 року поблизу Палацу спорту в Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці Революції гідності стався вибух. Внаслідок теракту загинули двоє людей, ще 11 були поранені. Згодом двоє поранених померли в лікарні. Серед них – підліток Данило Дідик.
26 лютого 2015 р. за підозрою у вчиненні теракту СБУ затримала трьох мешканців Харківської області – Володимира Дворникова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова. Їм оголосили підозру у вчиненні теракту та незаконному поводженню зі зброєю.
Фото Укрінформу
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Ядерна зброя України. Харківський слід. 1
Україна не просто отримала ядерну зброю у спадок – вона стояла біля її витоків
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Ядерний терор Росії: під прицілом АЕС України та Джерело нейтронів
Удар по Саркофагу. Київ пропонує визнати екоцид міжнародним злочином
Битва за Україну. День тисячний
Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів