19 січня на Донбасі загинув український військовий
Збройні формування Росії у неділю 11 разів порушили режим припинення вогню
У неділю, 19 січня, в зоні бойових дій на Донбасі загинув український військовий.
Про це у вранішньому зведенні інформує пресцентр штабу ООС:
«19 січня внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув», - йдеться у повідомленні станом на 7:00.
У неділю збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції із ОС із забороненої Мінськими домовленостями артилерії 122 мм та 120-мм мінометів, а також станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
З початком цієї доби російські окупаційні війська з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляли захисників Травневого та Луганського. Зранку втрат немає.
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Битва за Україну. День тисячний
Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів
Борітеся – поборете! Збираємо кошти для Сил Оборони. На цей раз – для автомобіля медбату «Госпітальєри» (оновлюється)
ARMIYA’UA від початку рашистської навали 24 лютого 2022 року, як і від початку Великої війни 2014-го, допомагає збирати кошти для Перемоги над російським агресором
Батальйон «Сибір»: Україна формує підрозділ з росіян, які воюватимуть проти Путіна та Росії - Фоторепортаж
До «Сибіру» входять росіяни та представники етнічних меншин РФ. Батальйон є частиною ЗСУ і піде на бій найближчим часом