Донбас – колонія Росії - Портников

06.02.2020 | 14:23

Оглядач Espreso.tv про зміну керівництва у так званій донецькій народній республіці

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не бачить нічого особливого в тому, що новим «главою уряду ДНР» став колишній віце-губернатор Іркутської області

За твердженням Пєскова, Володимира Пашкова ніхто на Донбас не делегував і місцевий «уряд» він очолив як приватна особа.

Панові Пєскова можна було б нагадати, що Стрєлкова, Бородая та інших російських громадян, які брали участь у нападі на Україну та знищенні малайзійського «Боїнга», теж формально ніхто на Донбас не делегував.

І всіх тих «добровольців», набором яких займалися російські військкомати, ніхто на Донбас не делегував. І хлопців з Бурятії, з якими у госпіталі зустрічався Кобзон, ніхто на Донбас не делегував. І самого Кобзона, який навіть перед смертю брав участь у пропагандистському забезпеченні окупації свого рідного краю, ніхто на Донбас не делегував.

Це вони самі.

Але, звичайно, Пєсков – як і інші брехуни на путінській зарплатні – тільки  посміється над моїми словами. Тому що для нього, як і для будь-якого іншого чиновника, те, що відбувається на Донбасі – природний процес окупації. І оприлюднення прізвища Пашкова – не більше ніж ротаційна випадковість. Таких «не делегованих» на Донбасі – вагон і маленький візок. І це зовсім не вагон з вугіллям.

Це вагон з окупантами, які крадуть українське вугілля, українські підприємства, українське обладнання, українську землю. Пашков – просто один із них, не перший і не останній.

І в його призначенні не варто вбачати якусь особливу демонстрацію намірів, якесь прагнення показати Володимиру Зеленському та його команді, що росіяни тепер правлять Донбасом.

Зовсім ні. У тому-то й суть ситуації, що це призначення – буденність. Те, що Донбас – колонія Росії, це такий самий факт, як анексія Криму або визнання Росією «незалежності» Абхазії та Південної Осетії. Кремль нікому нічого не демонструє, не хоче показати, якими будуть його дії, якщо в Києві не підуть на поступки. Нікому в російському керівництві не цікаві ці поступки та надії Зеленського на припинення війни і повернення Донбасу.

Російські чиновники просто керують колонією.

Джерело

Читайте також