Міноборони України закупить ракетної зброї на 2,4 млрд грн
Військове відомство назвало пріоритети державного оборонного замовлення на 2020 рік
Міністерство оборони України планує закупити 2020 року близько 3 тисяч ракетних комплексів та ракет до них на суму понад 2,4 млрд гривень.
Про це інформує прес-служба МОУ.
Фінансування ракетної програми порівняно з 2019 роком збільшене на ₴300 млн.
Серед іншого, 2020 року планується завершити розробку та держвипробування комплексів «Вільха» та «Нептун», а після прийняття на озброєння – розпочати закупівлю серійних зразків.
Триває виконання Програми створення Багатофункціонального ракетного комплексу (БФРК). Концепція Програми проходить зовнішнє погодження.
На всі заходи з ДОЗу виділяється загалом ₴21,25 млрд.
ДОЗом-2020 визначено такі пріоритети:
Військово-Морські Сили – розробка та постачання протикорабельного ракетного комплексу «Нептун», модернізація фрегата «Гетьман Сагайдачний», катерів типу «Айленд», постачання вертольотів, бойових броньованих машин.
Війська протиповітряної оборони – відновлення зенітних ракетних комплексів, постачання радіолокаційних станцій, розгортання комплексів засобів автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною.
Тактична авіація – продовження постачання модернізованих літаків типу МіГ-29, Су-27, Су-25.
Сухопутні війська - розробка та постачання нових зразків ракетного і артилерійського озброєння, бронетехніки, автомобільної техніки, вертольотів, безпілотних авіаційних комплексів, станцій радіоелектронної боротьби, снайперського озброєння.
Фото Андрія Кравченка
Україна придивляється до протиракетної системи типу «Залізний купол»
Таран: перші кроки щодо створення протиракетної оборони України були зроблені 2020 року
В Україні набув чинності закон про оборонні закупівлі
Реалізація закону дозволить змінити законодавство у сфері оборонних закупівель з радянського на європейське та наблизити Україну до стандартів НАТО
Україна створює ударний безпілотник «Сокіл-300» - Фото
У разі належного фінансування робіт з проєктування та виготовлення БПЛА Конструкторське бюро «Луч» за рік може передати безпілотник на державні випробування
Прикордонники отримали нові штурмові гвинтівки, що замінять автомати АК
У майбутньому модель UAR-15 повністю замінить радянські автомати Калашникова
В Україні випробували ракету Вільха-М: попадання з першого пострілу
Випробування тривають в рамках проекту створення вітчизняних високоточних 300 мм реактивних боєприпасів з максимальною дальністю понад 100 км