Україна припинила пропуск через лінію розмежування на окупованому Росією Донбасі
В країні вживаються заходи у зв’язку з розповсюдженням китайського вірусу
З 22 березня Україна тимчасово припинила пропуск через лінію розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил на окупованому Росією Донбасі.
Про це інформує урядовий портал.
Припинення пропуску осіб та транспортних засобів вжито «з метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну уряду України територію коронавірусної інфекції».
Пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН, МКЧХ буде здійснюватися за раніше встановленим порядком.
Зазначається, що минулої доби через відповідні пункти пропуску прослідувало 257 осіб та 36 транспортних засобів.
Як відомо, в Україні до 3 квітня запроваджено карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.
В рамках заходів, зокрема, закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок та банків. Також зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, припинено міжміське та міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.
Фото Андрія Кравченка
Михайло Басараб: нова світова реальність та шанс України
Глобальне протистояння відкриває для Києва можливість перейти від вже утвердженої суб’єктності до одного з центрів впливу
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
«Одноразка»: або Як Росія побудувала глобальний ринок гарматного м’яса
37 країн, вербування обманом та глобалізація гарматного ресурсу як нова фаза російської агресії
Китай у війні Росії проти України: що визначає позицію Пекіна
Рекордний торговельний профіцит пояснює не лише економіку КНР, а й її обережність у питанні справедливого завершення війни
Телефонний дзвінок із Пекіна, або Хто насправді може зупинити Москву
Ідея лунає спокусливо просто: достатньо одного телефонного дзвінка з Пекіна – і війна припиниться.