Нові втрати на Донбасі: 13 липня загинули двоє українських бійців

Напередодні збройні загони Росії 16 разів порушили режим припинення вогню, шість українських захисників отримали поранення
У понеділок, 13 липня, на Донбасі загинули двоє військовослужбовців Об’єднаних сил.
Про це повідомляє штаб Об’єднаних сил.
За офіційною інформацією, один з бійців загинув унаслідок обстрілу бойовиків з гранатометів різних систем та стрілецької зброї. Це сталося поблизу Славного.
Інший український боєць підірвався на міні під час виконання бойового завдання поблизу Зайцевого.
Командування ООС висловило співчуття рідним та близьким загиблих та запевнило, що за свої злочини окупант понесе заслужене покарання.
Минулої доби, 12 липня, незаконні збройні формування Російської Федерації 16 разів порушили режим припинення вогню, при цьому обстріляли будинки мирних жителів у Авдіївці. Поранень зазнали 6 українських військових.
Фото Андрія Кравченка
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Ядерна зброя України. Харківський слід. 1
Україна не просто отримала ядерну зброю у спадок – вона стояла біля її витоків
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Ядерний терор Росії: під прицілом АЕС України та Джерело нейтронів
Удар по Саркофагу. Київ пропонує визнати екоцид міжнародним злочином
Битва за Україну. День тисячний
Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів