Україна втратила на Донбасі 14 лютого трьох захисників
Бійці підірвалися біля Новолуганського на невідомому пристрої під час виходу на позиції
У неділю, 14 лютого, на Донбасі підірвалися на міні і загинули троє українських військових.
Про це повідомило командування оперативно-тактичного угруповання «Північ».
«Сьогодні, 14 лютого, неподалік Новолуганського під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил», - мовиться в повідомленні.
Обставини трагічної події з’ясовуються.
Командування висловлює співчуття рідним та близьким загиблих воїнів.
Фото Андрія Кравченка
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Президент Зеленський відзначив державними нагородами 37 українських та іноземних журналістів
За профмайстерність та самовідданість, виявлені під час висвітлення подій повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Михайло Басараб: нова світова реальність та шанс України
Глобальне протистояння відкриває для Києва можливість перейти від вже утвердженої суб’єктності до одного з центрів впливу
Знешкодити агресора: Кіборг нарощує виробництво безпілотників
Українська індустрія БпЛА виходить на ринки Євросоюзу та країн НАТО – аналітика від видання Bloomberg
Збір коштів для ЗСУ – розігруються портрети Тімоті Снайдера
Снайдер нещодавно побував у Києві і дав згоду розіграти портрети роботи фотографа Андрія Кравченка з автографами історика