На Донбасі загинув 19-річний танкіст
Олександр Юрков був 2002 року народження, родом із села Криничувате Софійського району Дніпропетровщини
Внаслідок російських обстрілів у середу, 14 липня, на Донбасі загинув військовослужбовець ЗСУ Олександр Юрков.
Про це інформує Софіївський районний територіальний центркомплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області.
«14 липня 2021 року в районі проведення ООС загинув навідник танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини А1302 солдат Юрков Олександр Олександрович», - мовиться в повідомленні.
Особовий склад Софійського терцентру висловив співчуття рідним та близьким загиблого.
У вранішньому зведенні штаб ООС інформував про двох поранених українських біців. Про загибель захисників 14 липня не повідомлялося.
Фото Андрія Кравченка
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
«Замість тисячі слів – донат»: після зйомок руйнувань Києва фотограф Андрій Кравченко оголосив збір для ССО
Документуючи наслідки російських атак, фоторепортер просить замість слів співчуття зробити внесок у майбутню перемогу
Президент Зеленський відзначив державними нагородами 37 українських та іноземних журналістів
За профмайстерність та самовідданість, виявлені під час висвітлення подій повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Михайло Басараб: нова світова реальність та шанс України
Глобальне протистояння відкриває для Києва можливість перейти від вже утвердженої суб’єктності до одного з центрів впливу
Знешкодити агресора: Кіборг нарощує виробництво безпілотників
Українська індустрія БпЛА виходить на ринки Євросоюзу та країн НАТО – аналітика від видання Bloomberg