Комітет Парламентської асамблеї НАТО офіційно визнав Росію агресором

Ірина Фріз: агресію Росії проти України визнано головним фактором дестабілізації у світі
Комітет Парламентської асамблеї НАТО з цивільного виміру безпеки офіційно визнав Росію агресором.
Про це повідомила народний депутат Ірина Фріз у Facebook.
«Сьогодні під час розгляду на Комітеті ПА НАТО резолюції «Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування» беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації в світі», - написала Фріз.
«В рамках обговорення резолюції, - зазначила вона, - досягнуто рішення про те, що однією з форм реагування на дії агресора, буде рішуча підтримка України».
За словами нардепа, «новим чинником, який відтепер перебуватиме у центрі уваги НАТО, є перетворення території півострову Крим на фактично нову стратегічну військову базу РФ».
«Росія офіційно визнана міжнародними організаціями агресором», - наголосила Фріз.
Вона подякувала колегам з ПА НАТО «за солідарну позицію та підтримку усіх відповідних ініціатив української делегації».
Архівне фото
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Привид Павутини бродить по Росії
Україна нищить стратегічну авіацію РФ, яку спільно будували. Історичні трагедії та парадокси
Ядерна зброя України. Харківський слід. 1
Україна не просто отримала ядерну зброю у спадок – вона стояла біля її витоків
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Ядерний терор Росії: під прицілом АЕС України та Джерело нейтронів
Удар по Саркофагу. Київ пропонує визнати екоцид міжнародним злочином