Російський «Адмірал Кузнєцов» втратив другий за місяць винищувач

05.12.2016 | 12:32

«Після виконання бойового завдання в Сирії при здійсненні посадки на авіаносний крейсер через обрив тросу аерофінішера викотився за межі палуби Су-33»

Російський винищувач Су-33 розбився в Середземному морі при спробі посадки на авіаносець «Адмірал Кузнєцов».

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на міністерство оборони країни-агресора.

«Після виконання бойового завдання в небі Сирії при здійсненні посадки на авіаносний крейсер «Адмірал Кузнєцов» «через обрив тросу аерофінішера викотився за межі палуби винищувач Су-33», - повідомили у міноборони РФ.

«Пілот катапультувався і силами пошуково-рятувальної служби був одразу доправлений на борт «Адмірала Кузнєцова». «Здоров'ю льотчика нічого не загрожує», - запевнили у відомстві.

Це вже другий інцидент на «Адміралі Кузнєцові». 14 листопада винищувач МіГ-29 розбився під час заходу на посадку, льотчик катапультувався.

Флотилія російських кораблів 21 жовтня увійшла в Ла-Манш. На чолі флотилії – крейсер «Адмірал Кузнєцов», який створив задимлення усієї протоки.

Читайте також

Битва за Україну. День тисячний

19.11.2024 | 21:09

Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів