13 танкістів Росії отримали медалі за бої на Донбасі - волонтери
Кремль продовжує заохочувати своїх військовослужбовців за агресію на Донбасі попри те, що у Міжнародному суді ООН стверджує, що до конфлікту Росія не причетна
Група танкістів з 136-ї окремої мотострілкової бригади отримала нагороди за участь у військових діях на сході України.
Про це йдеться у розслідуванні волонтерів на сайті InformNapalm, повідомляє Espreso.tv.
Зазначається, що 13 представників проходили службу у вказаній бригаді у період з 2013 по 2014 роки.
Видання наголошує, що Кремль продовжує заохочувати своїх військовослужбовців за агресію на Донбасі попри те, що у Міжнародному суді ООН стверджує, що до конфлікту Росія не причетна.
«Багато з цих військовослужбовців вже повернулися до цивільних професій і навряд чи очікували подібної кремлівської подачки. Можливо, виною тому була бюрократична сторона путінських наказів, а, може, й самі військовослужбовці домагалися визнання їхньої участі у військових діях», - наголошується у розслідуванні.

Таким чином медалі отримали Олександр Засухін, Євген Хушан, Тимур Кійсма, Олександр Іванов, Езен Шутуєв, Юрій Такінов, Мейржан Тулепбердинов, Володимир Копілов, Максим Пудовкін, Петро Васильович, Микола Рибаков, Андрій Пляскін та Максим Харитонов.
Фото сайту InformNapalm
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
«Замість тисячі слів – донат»: після зйомок руйнувань Києва фотограф Андрій Кравченко оголосив збір для ССО
Документуючи наслідки російських атак, фоторепортер просить замість слів співчуття зробити внесок у майбутню перемогу
Президент Зеленський відзначив державними нагородами 37 українських та іноземних журналістів
За профмайстерність та самовідданість, виявлені під час висвітлення подій повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Михайло Басараб: нова світова реальність та шанс України
Глобальне протистояння відкриває для Києва можливість перейти від вже утвердженої суб’єктності до одного з центрів впливу
Знешкодити агресора: Кіборг нарощує виробництво безпілотників
Українська індустрія БпЛА виходить на ринки Євросоюзу та країн НАТО – аналітика від видання Bloomberg