Порошенко закликав Конгрес США надати Україні зброю

У Києві пройшла зустріч президента України з делегацією американських парламентарів
Президент Петро Порошенко закликав Конгрес США надати Україні оборонну зброю.
Як повідомляє прес-служба глави держави, своє прохання президент висловив під час зустрічі з делегацією Конгресу США в Києві 30 серпня.
Порошенко «закликав розглянути можливість збільшення асигнувань на програми безпекової допомоги Українській державі, включаючи надання озброєнь оборонного характеру, а також лікування та реабілітацію українських військовослужбовців», - йдеться у повідомленні .
При цьому Порошенко подякував за провідну роль Конгресу США у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.
У свою чергу члени Конгресу запевнили, що продовжуватимуть політично та фінансово підтримувати Україну у її боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності, а також реформаторські зусилля української влади.
Американські конгресмени привітали із очікуваним набуттям чинності, починаючи з 1 вересня, Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Ядерна зброя України. Харківський слід. 1
Україна не просто отримала ядерну зброю у спадок – вона стояла біля її витоків
Війна Росії проти України. Втрати агресора (оновлюється)
Дані Генерального штабу ЗСУ. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій на території України
Ядерний терор Росії: під прицілом АЕС України та Джерело нейтронів
Удар по Саркофагу. Київ пропонує визнати екоцид міжнародним злочином
Битва за Україну. День тисячний
Велика війна України проти Росії. Понад десять років Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже майже три роки героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів