Сирія: авіація Росії вдарила по Ідлібу, загинуло 37 цивільних, з них 12 дітей
Це найбільша кількість жертв серед цивільного населення в Ідлібі
В результаті авіаудару російської авіації по провінції Ідліб у Сирії загинуло щонайменше 37 цивільних осіб.
Про це повідомляє AFP з посиланням на Сирійську обсерваторію з прав людини.
«Повітряні удари потрапили в декілька локацій та сіл в районі Джиср-еш-Шугур, що межує з Туреччиною, вбивши 37 мирних жителів, з них 12 дітей», - повідомив агентству AFP глава обсерваторії Рамі Абдель Рахман.
За даними спостерігачів, це найбільша кількість жертв серед цивільного населення в Ідлібі.
Раніше повідомлялося, що делегації країн-гарантів режиму перемир'я в Сирії (Туреччина, Росія і Іран) досягли домовленості з питання створення зони деескалації у сирійській провінції Ідліб.
Архівне фото
Збір коштів для ЗСУ – розігруються портрети Тімоті Снайдера
Снайдер нещодавно побував у Києві і дав згоду розіграти портрети роботи фотографа Андрія Кравченка з автографами історика
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Слідами Валдайської двіжухи, або До дня народження довічного
Пропаганда понад усе: форум «на берегах Валдаю» 2025 року виправдав своє призначення
Чи читає Дональд Трамп новини з Харкова?
Що мешканці міста могли б додати до тексту публікації одного з провідних видань світу
Битва за Україну. День тисяча трьохсотий
Велика війна України проти Росії. Дванадцятий рік Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже 4-й рік героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів