Литва знову передає Україні летальну зброю
Питання вирішене, литовський уряд ухвалив відповідну постанову. Зброя передається безоплатно
Литва безоплатно передає Україні летальну зброю на майже 2 мільйони євро.
Питання остаточно вирешене, позаяк уряд Литви схвалив відповідну постанову.
Інформація про це розміщена на сайті Міноборони Литви.
«Передача майна – це частина послідовної та всебічної підтримки України Литвою шляхом зміцнення її оборонних спроможностей та забезпечення її суверенітету», - сказав міністр оборони Литви Раймунд Каробліс.
Зазначається, що це зброя та боєприпаси з арсеналу Литви донатовського періоду.
Вартість озброєння, яке планується передати становить 1,93 млн євро, а на його придбання Литва витратила понад 3 млн євро.
Литва передасть понад 7 тисяч автоматів Калашникова, які більше не використовуються литовської армією, а також майже 2 млн набоїв до них. Також буде передано біль ніж 80 кулеметів, понад десять мінометів та протитанкову зброю.
Литва вже не вперше передає Україні зброю. Негативно на це вже реагувала Росія.
Уперше Литва передала озброєння Україні 2014 року незабаром після того, як на Сході України розпочалася російська агресія.
Повідомлялося, що уряд Литви вирішив також передати Україні сім цифрових наземних телепередавачів для відновлення трансляцій українських програм у Донецькій області.
Збір коштів для ЗСУ – розігруються портрети Тімоті Снайдера
Снайдер нещодавно побував у Києві і дав згоду розіграти портрети роботи фотографа Андрія Кравченка з автографами історика
ФОТО ВІЙНИ (оновлюється)
Куди ж ви дивитесь, народи ?!…
Сьогодні ми, а завтра – ви.
Слідами Валдайської двіжухи, або До дня народження довічного
Пропаганда понад усе: форум «на берегах Валдаю» 2025 року виправдав своє призначення
Чи читає Дональд Трамп новини з Харкова?
Що мешканці міста могли б додати до тексту публікації одного з провідних видань світу
Битва за Україну. День тисяча трьохсотий
Велика війна України проти Росії. Дванадцятий рік Україна протистоїть одній з найбільших армій світу та ось уже 4-й рік героїчно чинить опір повномасштабній навалі московитів