Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Візит до США, Канади та Великої Британії

15.07.2015 | 21:23
Фото Андрія Кравченка

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на чолі урядової делегації  13-15 липня 2015 року здійснив робочі візити до США, Канади та Великої Британії.

У понеділок, 13 липня, у Вашингтоні пройшли зустрічі керівника уряду України з президентом США Бараком Обамою та віце-президентом Джозефом Байденом. Яценюк із урядовою делегацією також взяв участь у Першій інвестиційній конференції Україна-США.

У вівторок, 14 липня, Яценюк перебував з робочим візитом у Канаді, де зустрівся з прем’єр-міністром країни Стівеном Гарпером. Під час зустрічі, зокрема, було підписано документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

У середу, 15 липня, відбувся робочий візит голови українського уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. У Лондоні пройшла зустріч Яценюка з прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном. Керівники урядів обговорити шляхи посилення співпраці двох країн у сфері торгівлі та можливості залучення британських інвестицій в українську економіку.

В рамках візиту до Лондона Арсеній Яценюк взяв участь в «Українському форумі» у Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House. Глава уряду виступив під час сесії «Трансформуючи Україну: успіхи та перешкоди на шляху до реформ».

Фото Андрія Кравченка

Дивіться також