Зеленський представив нового начальника Головного управління розвідки

10.08.2020 | 21:34

Президент назвав першочергові завдання та напрямки діяльності військової розвідки України

У понеділок, 10 серпня, президент України Володимир Зеленський представив колективу Головного управління розвідки Міністерства оборони його нового начальника Кирила Буданова.

Указ про його призначення було підписано 5 серпня, повідомляє прес-служба глави держави.

«Потрібно посилити стратегічну та оперативну складові, вдосконалити аналітичну діяльність та якість отримуваної інформації», - сказав під час представлення Зеленський.

Президент також наголосив на важливості опрацювання нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки.

За його словами, у цій програмі обов’язково мають бути закріплені такі ключові речі, як оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО у питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу.

Крім того, президент звернув увагу на важливість відродження бойового духу української воєнної розвідки і побажав воєнним розвідникам «завжди бути на крок попереду від наших ворогів».

Зеленський вважає, що рівень та професіоналізм Буданова «не викликають ніяких питань».

«Це офіцер, який пройшов усі щаблі військової розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій з перших днів війни, а отже, це не кабінетний теоретик», а справжній бойовий офіцер з великим досвідом і великим авторитетом», - сказав президент.

Буданов зауважив, що перед воєнною розвідкою України стоять завдання «збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної республіки Крим та відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину».

У цьому контексті керівник ГУР поставив перед собою завдання підвищити професійний рівень співробітників, запровадити нові технології, посилити аналітичну роботу з метою прогнозування ризиків та проводити спеціальні заходи.

Читайте також