Євросоюз збереже режим невизнання Криму у складі Росії - Могеріні

«Ми підтвердили наше невизнання нелегальної анексії Криму і Севастополя. Принцип невизнання має бути врахований у законодавстві»
У Євросоюзі запевняють, що робитимуть усе можливе для просування політики невизнання незаконної анексії Росією Криму.
Про це заявила високий представник ЄС із зовнішніх справ і політики безпеки Федеріка Могеріні за результатами другого засідання Ради асоціації Україна-ЄС у понеділок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
«Ми обговорили ситуацію на Кримському півострові, особливо щодо погіршення прав людини. Ми підтвердили наше невизнання нелегальної анексії Криму і Севастополя, і ми продовжимо діяльність заради того, щоб принцип невизнання був урахований у законодавстві», - сказала Могеріні.
Вона також наголосила на необхідності повного виконання Мінських домовленостей.
Як повідомлялося, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк 6-7 грудня перебуває у Брюсселі, де бере участь у другому засіданні Ради асоціації Україна – ЄС.
У понеділок, 7 грудня, глава уряду України головув на засіданні Ради асоціації із верховним представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки – віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні.
По завершенні засідання відбулася прес-конференція Яценюка, Могеріні та комісара ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоханнеса Хана.
Під час візиту до Брюсселя заплановані також зустрічі прем'єр-міністра України з очільниками Європейського Союзу, зокрема, президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером, віце-президентом ЄК з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем, єврокомісаром з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтером Еттінгером, членом Європарламенту Елмаром Броком.
Фото Андрія Кравченка
Росія прагне захопити Україну, аби завдяки її ресурсам впливати на світовий ринок – економіст
Фахівці вважають, що контроль над природними ресурсами надав би росії значні важелі впливу на глобальному ринку
Суд Боснії відмовив у екстрадиції чеченки Селіми Хадісової, яку переслідує Росія
В Україні вважають, що Москва переслідує матір 3 дітей за політичні погляди та симпатію до національно-визвольного руху Ічкерії
У Києві вийшли на підтримку чеченки Селіми Хадісової, затриманої в Європі за запитом РФ
Президент Антиімперського Блоку Народів Олег Медуниця: насправді Селіма Хадісова не є терористкою, як її звинувачує Росія
На Київському безпековому форумі за участю послів держав G7 обговорять результати Самітів Групи Семи та Миру
Про підсумки важливих для України міжнародних форумів говоритимуть посли Великої Британії, Канади, Франції, Європейського Союзу, дипломати, політики
Саміт миру в Швейцарії. Комюніке. Повний текст
«Кількість учасників свідчить про те, що міжнародна спільнота занепокоєна війною в Україні» - Віола Амгерд