Полторак: домовленості з Росією не варті навіть паперу, на якому підписані
Міністр оборони України зустрівся зі стратегічними іноземними радниками та послами Британії, Канади і Литви в Україні
Україна готова відвести війська від лінії розмежування на Донбасі, але не варто сподіватися на адекватні дії країни-агресора.
Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак на зустрічі в Києві зі стратегічними іноземними радниками та послами Великої Британії, Канади та Литви в Україні, передає прес-служба військового відомства.
«Ми готові до виконання досягнутих домовленостей по відведенню військ від лінії розмежування, як і були готові до виконання попередніх домовленостей. Але досвід показує, що будь-які домовленості з агресором, не варті навіть паперу, на якому вони підписані», - сказав Полторак.
У ході зустрічі її учасники обговорили процес реформування українського оборонного відомства, стан виконання Мінських домовленостей та ситуацію в районі проведення антитерористичної операції.
Полторак вкотре наголосив, що Україна сподівається на вирішення проблеми на сході держави політичним та дипломатичним шляхом, але це можливо буде зробити лише за наявності сильної армії.
«Ми знаходимося на марші. Цей марш – до Європи, Альянсу та демократичних цінностей. Від вас ми очікуємо допомоги під час проведення реформ українського війська, зокрема, аби уникнути помилок та мінімізувати ризики під час реформування», - наголосив міністр оборони, звертаючись до послів і радників.
Як відомо, напередодні представники Тристоронньої контактної групи в Мінську підписали рішення щодо розведення сил та озброєння на Донбасі.
Обговорюючи стан реформування, Полторак розповів про вже затверджені стратегічні документи в оборонному секторі та визначені терміни реформування Міністерства, Генерального штабу та Збройних cил України. Також він повідомив, що на завершальному етапі знаходиться розроблення Державної програми розвитку Збройних сил України.
«Не існує чіткого шаблону, за яким би можна було здійснювати реформи. Тут потрібно враховувати особливості кожної країни, менталітет, територіальне розташування, - сказав Полторак.
«Основними для нас є принципи та стандарти НАТО», - наголосив міністр оборони України.
Фото прес-служби МОУ
На Київському безпековому форумі за участю послів держав G7 обговорять результати Самітів Групи Семи та Миру
Про підсумки важливих для України міжнародних форумів говоритимуть посли Великої Британії, Канади, Франції, Європейського Союзу, дипломати, політики
Саміт миру в Швейцарії. Комюніке. Повний текст
«Кількість учасників свідчить про те, що міжнародна спільнота занепокоєна війною в Україні» - Віола Амгерд
Усик – Ф’юрі: вистава, на яку очікує Україна та весь спортивний світ
Прогнози на бій, який уже сьогодні називають історичною віхою в спорті, – у ексклюзивних коментарях відомих представників харківської школи боксу
ПАРЄ визнала Голодомор геноцидом українського народу
Справедливе покарання за всі минулі та нинішні злочини Москви неминуче – президент України Зеленський
Азербайджанці пропонують відкрити в Україні представницта Ічкерії та Татарстану
Нещодавно у Варшаві та Празі відбулася форуми Вільних народів Росії, на яких були напрацьовані шляхи демонтажу російської імперії