Помер Богдан Гаврилишин
Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві
У понеділок, 24 жовтня 2016 року, о 5-й ранку у 90-річному віці пішов з життя українсько-канадсько-швейцарьский економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин.
Про це повідомив Благодійний фонд Богдана Гаврилишина на своїй сторінці Facebook.
«Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві», - йдеться у повідомленні.
19 жовтня Богдан Дмитрович відсвяткував свій ювілей, з нагоди якого та за значний внесок у розвиток України був нагороджений орденом Свободи від президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).
Богдан Дмитрович Гаврилишин народився 1926 року в у містечку Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті.
Упродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.
Гаврилишин створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після – в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній «General Electric», «IBM», «Unilever», «Phillips», радником кількох країн.
Він також був радником першого президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох прем’єр-міністрів; головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію «Відродження» в Женеві.
Гаврилишин є автором книг «Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств» (1980) та «Залишаюсь українцем» (2011).
Вічна і світла пам’ять про Богдана Гаврилишина назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.
Союз азербайджанців світу вітає всіх мусульман та український народ зі святом Рамазан
Багато мусульман сьогодні воюють за Україну в ім'я справедливості і моляться Аллаху задля швидкого закінчення війни та Перемоги українського народу
Справа про державну зраду: Верховний Суд залишив без змін вирок Януковичу
Термін відбування покарання президенту-утікачу буде відраховуватися з часу його затримання
30 років Збройним силам України: на варті свободи та незалежності
Сьогодні українська армія посідає 25-е місце серед 138 країну у щорічному рейтингу армій світу
Україна і світ вшановують пам’ять жертв голодоморів
27 листопада по всій країні пройдуть жалобні заходи. О 16:00 у кожній домівці українці запалять свічки пам’яті та приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання
Революція Гідності. Згадаймо головне
Ніколи не кажіть, що ідеали Майдану сплюндровані, його надії не справдилися, а рішення не виконані. Це – неправда! / Укрінформ підготував матеріал до видатної дати