Україна відновлює свій ракетний щит задля зміцнення безпеки Європи - Турчинов

Країна «стверджується на світовій арені як сучасна космічна та авіаційна держава»
Україна сьогодні відновлює свій ракетний щит задля зміцнення безпеки Європи.
Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов у своєму вітанні з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики.
«Відновлюється ракетний щит України, що має стати частиною єдиної системи забезпечення безпеки на Європейському континенті», - заявив Турчинов.
«Українські науковці та конструктори, - наголосив він, - є визнаними у світі авторитетами у галузі ракето- та авіабудування. Підприємства вітчизняного авіаційно-космічного комплексу гідно забезпечують виконання актуальних завдань національної безпеки і оборони, реалізують національні геополітичні інтереси».
За словами Турчинова, «завдяки цій самовідданій копіткій праці Україна впевнено стверджується на світовій арені як сучасна космічна та авіаційна держава. Досягнуто стратегічних успіхів у виробництві сучасних літаків та ракетних комплексів, що не поступаються найкращим світовим аналогам».
Вітаючи працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом, голова РНБО побажав їм «нових досягнень та успіхів, які дозволять Україні, піднявшись на новий рівень, посилити свої позиції як високотехнологічної авіаційної та космічної держави».
Як раніше повідомляв Турчинов, 2016 року Україна розпочала поставки до війська власних ракет для реактивних систем залпового вогню. За його даними, на сьогодні в Україні існує повний цикл виробництва ракет. 21 березня 2017 р. пройшли чергові планові випробувальні запуски ракет, які були проведені спільними зусиллями ДК «Укроборонпром» та Державного космічного агентства України. За словами Турчинова, випробовування показують, що українські ракети кращі за російські аналоги.
На знімку: Україна проводить ракетні випробовування, березень 2017 р.
Росія прагне захопити Україну, аби завдяки її ресурсам впливати на світовий ринок – економіст
Фахівці вважають, що контроль над природними ресурсами надав би росії значні важелі впливу на глобальному ринку
Суд Боснії відмовив у екстрадиції чеченки Селіми Хадісової, яку переслідує Росія
В Україні вважають, що Москва переслідує матір 3 дітей за політичні погляди та симпатію до національно-визвольного руху Ічкерії
У Києві вийшли на підтримку чеченки Селіми Хадісової, затриманої в Європі за запитом РФ
Президент Антиімперського Блоку Народів Олег Медуниця: насправді Селіма Хадісова не є терористкою, як її звинувачує Росія
На Київському безпековому форумі за участю послів держав G7 обговорять результати Самітів Групи Семи та Миру
Про підсумки важливих для України міжнародних форумів говоритимуть посли Великої Британії, Канади, Франції, Європейського Союзу, дипломати, політики
Саміт миру в Швейцарії. Комюніке. Повний текст
«Кількість учасників свідчить про те, що міжнародна спільнота занепокоєна війною в Україні» - Віола Амгерд