Санкції проти Росії: у США набули чинності додаткові обмеження
Нові обмеження запроваджені згідно із Законом про боротьбу з російським впливом у Європі та Євразії 2017 року
Офіс з питань контролю зовнішніх активів Міністерства фінансів США (OFAC) оголосив про набуття чинності поправок до прийнятих раніше директив щодо санкцій проти Росії, які скорочують терміни кредитування осіб та компаній у санкційному списку.
Відповідне повідомлення Мінфін США поширив у вівторок, передає Укрінформ.
«Зміни стосуються поправок до Директиви 1 (охоплює фінансовий сектор – ред.) і Директиви 2 (енергетичний сектор – ред.), пов'язаних з українсько-російським питанням, що були прийняті 29 вересня 2017 року», - зазначили в американському Мінфіні.
У відомстві пояснили, що деякі заборони в поправках до Директив 1 і 2 тоді були визначені із затримкою та набули чинності 28 листопада 2017 р. Для того щоб офіційно зафіксувати їх чинність, Мінфін видав так звану генеральну ліцензію.
Зокрема, відповідно до змін у Директиві 1 забороняється здійснювати операції, надавати фінансування або проводити інші грошові операції з визначеними термінами чи капіталом з компаніями, що перебувають під санкціями, на термін більше 14 днів. Раніше цей термін обмежувався 30 днями.
В енергетичному секторі згідно з поправками до Директиви 2 термін кредитування скорочується з 90 до 60 днів.
Нові обмеження запроваджені згідно з розділом II Закону про боротьбу з російським впливом у Європі та Євразії 2017 року (CRIEEA), повідомили у Міністерстві фінансів США.
Росія прагне захопити Україну, аби завдяки її ресурсам впливати на світовий ринок – економіст
Фахівці вважають, що контроль над природними ресурсами надав би росії значні важелі впливу на глобальному ринку
Суд Боснії відмовив у екстрадиції чеченки Селіми Хадісової, яку переслідує Росія
В Україні вважають, що Москва переслідує матір 3 дітей за політичні погляди та симпатію до національно-визвольного руху Ічкерії
У Києві вийшли на підтримку чеченки Селіми Хадісової, затриманої в Європі за запитом РФ
Президент Антиімперського Блоку Народів Олег Медуниця: насправді Селіма Хадісова не є терористкою, як її звинувачує Росія
На Київському безпековому форумі за участю послів держав G7 обговорять результати Самітів Групи Семи та Миру
Про підсумки важливих для України міжнародних форумів говоритимуть посли Великої Британії, Канади, Франції, Європейського Союзу, дипломати, політики
Саміт миру в Швейцарії. Комюніке. Повний текст
«Кількість учасників свідчить про те, що міжнародна спільнота занепокоєна війною в Україні» - Віола Амгерд